Kwiaty

Jest 159 produktów.

Aktywne filtry

Słonecznik ozdobny Debilis 2g

Roślina jednoroczna o grubych sztywno wzniesionych łodygach. Koszyczki kwiatowe bardzo duże wielobarwne z ciemnym środkiem. Zastosowa nie: do wysadzania pojedynczo, w grupach lub na kwiat cięty.

1,80 zł Cena

Bratek germanica Rokoko 0,3g

Roślina dwuletnia o dużych wielobarwnych kwiatach. Kwiaty duże, wielobarwne. Płatki są silnie pofałdowane, co nadaje im niepowtarzalny urok. Wys. 15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i do dekoracji wiosennej.

1,80 zł Cena

Nemezja powabna 0.5g

Roślina jednoroczna. Kwiaty drobne dwuwargowe o bogatej gamie barw. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, na kwiat cięty, do uprawy doniczkowej.

1,80 zł Cena

Gazania lśniąca 0.5g

Roślina jednoroczna. Liście całobrzegie, zebrane w rozetę. Kwiaty wielobarwne zebrane w koszyczki otwierające się na słońcu. Kwitnie: VI-X. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, ogródki skalne.

1,80 zł Cena

Gipsówka wytworna biała 1g

Roślina jednoroczna o mocno rozgałęzionych łodygach. Tworzy drobne kwiaty zebrane w wiechowaty kwiatostan. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, jako dodatek do bukietów. 

1,80 zł Cena

Kukurydza ozdobna truskawkowa 2g

Roślina jednoroczna uprawiana ze względu na barwne owocostany. Tworzy małe kolby wypełnione drobnymi bordowymi ziarnami. Zastosowanie: do suchych bukietów jak i do bezpośredniego spożycia, na przetwory i do konserwowania.

1,80 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Bolero 1 g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne o barwie żółtopomarańczowej (jaśniejsza od odm. Carmen). Wysokość 15-35 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

1,80 zł Cena

Czarnuszka damasceńska 1g

Roślina jednoroczna. Pokrój rośliny wzniesiony. Łodygi sztywne, rozgałęzione. Kwiaty Kwitnie od lipca do pojedyncze lub pełne. sierpnia. Wysokość roślin 40-45 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, na kwiat cięty oraz do suchych bukietów. Wysiew nasion w kwietniu-maju wprost do gruntu. Zbyt gęste wschody należy przerwać pozostawiając rośliny co 10-15 cm. Udaje się na każdej glebie.

1,80 zł Cena

Godecja wielkokwiatowa 1g

Roślina jednoroczna. Pędy wzniesione, słabo rozgałęzione. Liście lance towate. Kwiaty wyrastają w kątach liści w górnej części pędu. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, do doniczek, na kwiat cięty.

1,80 zł Cena

Lobelia Erinus 0.4g

Roślina jednoroczna. Pędy delikatne, rozgałęzione. Kwiaty drobne, zebrane w zwarte kwiatostany. Zastosowanie: na kwietniki, obwódki, misy, skrzynki balkonowe.

1,80 zł Cena

Petunia ogrodowa kol.biały 0,1g

Roślina jednoroczna. Kwitnie obficie. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych i do uprawy w pojemnikach. Wymaga pikowania.

1,80 zł Cena

Dalia pomponowa kol. miesz. 1g

Roślina jednoroczna o wzniesionych pędach. Kwiaty wielobarwne, pełne. Wysokość roślin 30-40 cm. Kwitnie od VII do późnej jesieni. Zastosowanie: na wysokie rabaty, kwiat cięty, do doniczek i pojemników. Wymaga gleby żyznej.

1,80 zł Cena