Kwiaty

Jest 132 produktów.

Aktywne filtry

Cynia chryzantemowa mix 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne i półpełne w odcieniach żółtych, czerwonych, różowych i pomarańczowych. Zastosowanie na kwiat cięty, na rabaty, obwódki, do wysadzania w grupach. Kwitnie od lipca do października. Stanowisko słoneczne.

2,30 zł Cena

Dzwonek karpacki biały 0.5g

Bylina. Roślina o rozgałęzionych, ścielących się pędach. Tworzy luźne kępy. Kwiaty dzwonkowate, białe. Wysokość roślin 25-30 cm. Zastosowanie: na niskie rabaty bylinowe, obwódki skalne lub do uprawy w pojemnikach. Kwitnie VI-VIII.

2,30 zł Cena

Kukurydza ozdobna truskawkowa 2g

Roślina jednoroczna uprawiana ze względu na barwne owocostany. Tworzy małe kolby wypełnione drobnymi bordowymi ziarnami. Zastosowanie: do suchych bukietów jak i do bezpośredniego spożycia, na przetwory i do konserwowania.

2,30 zł Cena

Petunia ogrodowa kol.biały 0,1g

Roślina jednoroczna. Kwitnie obficie. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych i do uprawy w pojemnikach. Wymaga pikowania.

2,30 zł Cena

Dzwonek ogrodowy kol.miesz. 1g

Roślina dwuletnia o wzniosłym piramidalnym pokroju i sztywnych ło dygach. Kwiaty dzwonkowate, zwieszone, zebrane w duże szczytowe grona. Zastosowanie: na rabaty, skupiny i na kwiat cięty.

2,30 zł Cena

Lobelia Erinus 0.2g

Roślina jednoroczna. Pędy delikatne, rozgałęzione. Kwiaty drobne, zebrane w zwarte kwiatostany. Zastosowanie: na kwietniki, obwódki, misy, skrzynki balkonowe.

2,30 zł Cena

Fasola ozdobna 10g

Roślina jednoroczna, pnącze. Kwiaty motylkowe o żywych barwach, silnie pachnące, zebrane w grona. Zastosowanie: do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń.

2,30 zł Cena

Gazania lśniąca 0.1g

Roślina jednoroczna. Liście całobrzegie, zebrane w rozetę. Kwiaty wielobarwne zebrane w koszyczki otwierające się na słońcu. Kwitnie: VI-X. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, ogródki skalne.

2,30 zł Cena

Powój trójbarwny kol.miesz. 3g

Roślina jednoroczna o dużych lejkowatych, płożących się kwiatach. Kwitnie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty i do uprawy w pojemnikach.

2,30 zł Cena

Bratek Rokoko 0,3g

Roślina dwuletnia o dużych wielobarwnych kwiatach. Kwiaty duże, wielobarwne. Płatki są silnie pofałdowane, co nadaje im niepowtarzalny urok. Wys. 15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i do dekoracji wiosennej.

2,30 zł Cena

Gipsówka wytworna biała 1g

Roślina jednoroczna o mocno rozgałęzionych łodygach. Tworzy drobne kwiaty zebrane w wiechowaty kwiatostan. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, jako dodatek do bukietów. 

2,30 zł Cena

Godecja wielkokwiatowa 1g

Roślina jednoroczna. Pędy wzniesione, słabo rozgałęzione. Liście lance towate. Kwiaty wyrastają w kątach liści w górnej części pędu. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, do doniczek, na kwiat cięty.

2,30 zł Cena