Kwiaty

Jest 149 produktów.

Aktywne filtry

Dynia ozdobna Kalebassen

Roślina jednoroczna. Łodygi płożące lub pnące z wąsami czepnymi. Kwiaty żółte o koronie dzwonkowatej. Owoce bardzo efektowne, różnej wielkości w kształcie gruszki. Kwitnie od lipca do sierpnia. Zastosowanie: jako pnącze oraz na zbiór ozdobnych owoców. 

1,80 zł Cena

Maciejka dwuroga 2g

Roślina jednoroczna. Kwiaty różowo lawendowe, w dzień zamknięte, otwierają się w godzinach wieczornych, wydając przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. Kwitnie VI-IX.

1,80 zł Cena

Groszek pachnący kol.czerwony 3g

Roślina jednoroczna, pnąca. Kwiaty motylkowe zebrane w grona o bar wach żywych, silnie pachnące. Zastosowanie: do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń.

1,80 zł Cena

Malwa ogrodowa miesz. 0.5g

Roślina dwuletnia. Łodygi wysokie, proste, kwiaty pełne. W drugim roku uprawy po przekwitnięciu, rośliny należy przyciąć tuż przy ziemi. Wymaga gleb przepuszczalnych, zasobnych w składniki pokarmowe. Zastosowanie: ogrody wiejskie, kwiat cięty. 

1,80 zł Cena

Powój trójbarwny kol.miesz. 3g

Roślina jednoroczna o dużych lejkowatych, płożących się kwiatach. Kwitnie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty i do uprawy w pojemnikach.

1,80 zł Cena

Dzwonek karpacki biały 0.5g

Bylina. Roślina o rozgałęzionych, ścielących się pędach. Tworzy luźne kępy. Kwiaty dzwonkowate, białe. Wysokość roślin 25-30 cm. Zastosowanie: na niskie rabaty bylinowe, obwódki skalne lub do uprawy w pojemnikach. Kwitnie VI-VIII.

1,80 zł Cena

Rudbekia dwubarwna 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty o średnicy 8-10 cm, pojedyncze, dwubarwne z ciemnobrązowym środkiem. Kwitnie od lipca do października. Zastosowanie: na wysokie rabaty i kwiat cięty. 

1,80 zł Cena

Kapusta ozdobna 0,5g

Roślina jednoroczna o kolorowych liściach. Jesienią liście przebarwiają się na różne kolory tworząc rozetę przypominającą kwiat róży. Zastosowanie: ozdoba klombów, do pojedynczych nasadzeń, jako roślina doniczkowa.

1,80 zł Cena

Nagietek lekarski kol.miesz. 2g

Roślina jednoroczna. Pędy wzniesione, liście lancetowate. Koszyczki kwiatowe pełne w kolorze żółtoczerwonym. Zastosowanie: na rabaty, kwiat cięty. Posiada właściwości lecznicze. 

1,80 zł Cena

Dzwonek ogrodowy kol.miesz. 0.5g

Roślina dwuletnia o wzniosłym piramidalnym pokroju i sztywnych ło dygach. Kwiaty dzwonkowate, zwieszone, zebrane w duże szczytowe grona. Zastosowanie: na rabaty, skupiny i na kwiat cięty.

1,80 zł Cena

Nasturcja niska 4g

Roślina jednoroczna. Kwiaty żółte, czerwone i pomarańczowe. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, obwódki. Wysokość roślin 20-30 cm. Kwitnie od lipca do późnej jesieni. Stanowisko słoneczne.

1,80 zł Cena