Kwiaty

Jest 136 produktów.

Aktywne filtry

Cynia chryzantemowa mix 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne i półpełne w odcieniach żółtych, czerwonych, różowych i pomarańczowych. Zastosowanie na kwiat cięty, na rabaty, obwódki, do wysadzania w grupach. Kwitnie od lipca do października. Stanowisko słoneczne.

2,30 zł Cena

Zatrwian wrębny biały 0.5g

Roślina jednoroczna. Pokrój krzaczasty. Kwiaty wyrastające na szczytach rozgałęzionych pędów tworzą wiechę. Kwitnie od lipca do września. Wys. 60-80 cm. Zastosowanie na kwiat cięty, do zasuszania na wiązanki. Stanowisko słoneczne.

2,30 zł Cena

Dzwonek karpacki biały 0.5g

Bylina. Roślina o rozgałęzionych, ścielących się pędach. Tworzy luźne kępy. Kwiaty dzwonkowate, białe. Wysokość roślin 25-30 cm. Zastosowanie: na niskie rabaty bylinowe, obwódki skalne lub do uprawy w pojemnikach. Kwitnie VI-VIII.

2,30 zł Cena

Dzwonek ogrodowy kol.miesz. 1g

Roślina dwuletnia o wzniosłym piramidalnym pokroju i sztywnych ło dygach. Kwiaty dzwonkowate, zwieszone, zebrane w duże szczytowe grona. Zastosowanie: na rabaty, skupiny i na kwiat cięty.

2,30 zł Cena

Kukurydza ozdobna truskawkowa 2g

Roślina jednoroczna uprawiana ze względu na barwne owocostany. Tworzy małe kolby wypełnione drobnymi bordowymi ziarnami. Zastosowanie: do suchych bukietów jak i do bezpośredniego spożycia, na przetwory i do konserwowania.

2,30 zł Cena

Petunia ogrodowa kol.biały 0,1g

Roślina jednoroczna. Kwitnie obficie. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych i do uprawy w pojemnikach. Wymaga pikowania.

2,30 zł Cena

Fasola ozdobna 10g

Roślina jednoroczna, pnącze. Kwiaty motylkowe o żywych barwach, silnie pachnące, zebrane w grona. Zastosowanie: do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń.

2,30 zł Cena

Lobelia Erinus 0.2g

Roślina jednoroczna. Pędy delikatne, rozgałęzione. Kwiaty drobne, zebrane w zwarte kwiatostany. Zastosowanie: na kwietniki, obwódki, misy, skrzynki balkonowe.

2,30 zł Cena

Bratek Rokoko 0,3g

Roślina dwuletnia o dużych wielobarwnych kwiatach. Kwiaty duże, wielobarwne. Płatki są silnie pofałdowane, co nadaje im niepowtarzalny urok. Wys. 15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i do dekoracji wiosennej.

2,30 zł Cena

Gazania lśniąca 0.1g

Roślina jednoroczna. Liście całobrzegie, zebrane w rozetę. Kwiaty wielobarwne zebrane w koszyczki otwierające się na słońcu. Kwitnie: VI-X. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, ogródki skalne.

2,30 zł Cena

Powój trójbarwny kol.miesz. 3g

Roślina jednoroczna o dużych lejkowatych, płożących się kwiatach. Kwitnie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty i do uprawy w pojemnikach.

2,30 zł Cena

Gipsówka wytworna biała 1g

Roślina jednoroczna o mocno rozgałęzionych łodygach. Tworzy drobne kwiaty zebrane w wiechowaty kwiatostan. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, jako dodatek do bukietów. 

2,30 zł Cena