Jednoroczne i dwuletnie

Jest 141 produktów.

Aktywne filtry

Dynia ozdobna Kalebassen

Roślina jednoroczna. Łodygi płożące lub pnące z wąsami czepnymi. Kwiaty żółte o koronie dzwonkowatej. Owoce bardzo efektowne, różnej wielkości w kształcie gruszki. Kwitnie od lipca do sierpnia. Zastosowanie: jako pnącze oraz na zbiór ozdobnych owoców. 

1,80 zł Cena

Kapusta ozdobna 0,5g

Roślina jednoroczna o kolorowych liściach. Jesienią liście przebarwiają się na różne kolory tworząc rozetę przypominającą kwiat róży. Zastosowanie: ozdoba klombów, do pojedynczych nasadzeń, jako roślina doniczkowa.

1,80 zł Cena

Słonecznik ozdobny Debilis 2g

Roślina jednoroczna o grubych sztywno wzniesionych łodygach. Koszyczki kwiatowe bardzo duże wielobarwne z ciemnym środkiem. Zastosowa nie: do wysadzania pojedynczo, w grupach lub na kwiat cięty.

1,80 zł Cena

Nemezja powabna 0.5g

Roślina jednoroczna. Kwiaty drobne dwuwargowe o bogatej gamie barw. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, na kwiat cięty, do uprawy doniczkowej.

1,80 zł Cena

Dzwonek ogrodowy kol.miesz. 0.5g

Roślina dwuletnia o wzniosłym piramidalnym pokroju i sztywnych ło dygach. Kwiaty dzwonkowate, zwieszone, zebrane w duże szczytowe grona. Zastosowanie: na rabaty, skupiny i na kwiat cięty.

1,80 zł Cena

Fasola ozdobna 10g

Roślina jednoroczna, pnącze. Kwiaty motylkowe o żywych barwach, silnie pachnące, zebrane w grona. Zastosowanie: do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń.

1,80 zł Cena

Kukurydza ozdobna truskawkowa 2g

Roślina jednoroczna uprawiana ze względu na barwne owocostany. Tworzy małe kolby wypełnione drobnymi bordowymi ziarnami. Zastosowanie: do suchych bukietów jak i do bezpośredniego spożycia, na przetwory i do konserwowania.

1,80 zł Cena

Gazania lśniąca 0.5g

Roślina jednoroczna. Liście całobrzegie, zebrane w rozetę. Kwiaty wielobarwne zebrane w koszyczki otwierające się na słońcu. Kwitnie: VI-X. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, ogródki skalne.

1,80 zł Cena

Petunia ogrodowa kol.biały 0,1g

Roślina jednoroczna. Kwitnie obficie. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych i do uprawy w pojemnikach. Wymaga pikowania.

1,80 zł Cena

Gipsówka wytworna biała 1g

Roślina jednoroczna o mocno rozgałęzionych łodygach. Tworzy drobne kwiaty zebrane w wiechowaty kwiatostan. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, jako dodatek do bukietów. 

1,80 zł Cena

Lobelia Erinus 0.4g

Roślina jednoroczna. Pędy delikatne, rozgałęzione. Kwiaty drobne, zebrane w zwarte kwiatostany. Zastosowanie: na kwietniki, obwódki, misy, skrzynki balkonowe.

1,80 zł Cena

Wilec purpurowy kol.niebieski 3g

Roślina jednoroczna, o wiotkich, cienkich łodygach rozgałęziających się przy ziemi. Kwiaty duże, kielichowate, zamykające się przy pełnym słońcu. Polecana do okrywania pergoli, ogrodzeń, ścian budynków, balkonów.

1,80 zł Cena