Jednoroczne i dwuletnie

Jest 129 produktów.

Aktywne filtry

Cynia chryzantemowa mix 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne i półpełne w odcieniach żółtych, czerwonych, różowych i pomarańczowych. Zastosowanie na kwiat cięty, na rabaty, obwódki, do wysadzania w grupach. Kwitnie od lipca do października. Stanowisko słoneczne.

2,30 zł Cena

Lobelia Erinus 0.2g

Roślina jednoroczna. Pędy delikatne, rozgałęzione. Kwiaty drobne, zebrane w zwarte kwiatostany. Zastosowanie: na kwietniki, obwódki, misy, skrzynki balkonowe.

2,30 zł Cena

Dzwonek ogrodowy kol.miesz. 1g

Roślina dwuletnia o wzniosłym piramidalnym pokroju i sztywnych ło dygach. Kwiaty dzwonkowate, zwieszone, zebrane w duże szczytowe grona. Zastosowanie: na rabaty, skupiny i na kwiat cięty.

2,30 zł Cena

Fasola ozdobna 10g

Roślina jednoroczna, pnącze. Kwiaty motylkowe o żywych barwach, silnie pachnące, zebrane w grona. Zastosowanie: do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń.

2,30 zł Cena

Powój trójbarwny kol.miesz. 3g

Roślina jednoroczna o dużych lejkowatych, płożących się kwiatach. Kwitnie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty i do uprawy w pojemnikach.

2,30 zł Cena

Gazania lśniąca 0.1g

Roślina jednoroczna. Liście całobrzegie, zebrane w rozetę. Kwiaty wielobarwne zebrane w koszyczki otwierające się na słońcu. Kwitnie: VI-X. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, ogródki skalne.

2,30 zł Cena

Gipsówka wytworna biała 1g

Roślina jednoroczna o mocno rozgałęzionych łodygach. Tworzy drobne kwiaty zebrane w wiechowaty kwiatostan. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, jako dodatek do bukietów. 

2,30 zł Cena

Maciejka dwuroga 2g+1g gratis

Roślina jednoroczna. Kwiaty różowo lawendowe, w dzień zamknięte, otwierają się w godzinach wieczornych, wydając przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. Kwitnie VI-IX.

2,30 zł Cena

Rudbekia dwubarwna 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty o średnicy 8-10 cm, pojedyncze, dwubarwne z ciemnobrązowym środkiem. Kwitnie od lipca do października. Zastosowanie: na wysokie rabaty i kwiat cięty. 

2,30 zł Cena

Godecja wielkokwiatowa 1g

Roślina jednoroczna. Pędy wzniesione, słabo rozgałęzione. Liście lance towate. Kwiaty wyrastają w kątach liści w górnej części pędu. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, do doniczek, na kwiat cięty.

2,30 zł Cena

Malwa ogrodowa miesz. 0.5g

Roślina dwuletnia. Łodygi wysokie, proste, kwiaty pełne. W drugim roku uprawy po przekwitnięciu, rośliny należy przyciąć tuż przy ziemi. Wymaga gleb przepuszczalnych, zasobnych w składniki pokarmowe. Zastosowanie: ogrody wiejskie, kwiat cięty. 

2,30 zł Cena