Byliny

Aktywne filtry

Dzwonek karpacki biały 0.5g

Bylina. Roślina o rozgałęzionych, ścielących się pędach. Tworzy luźne kępy. Kwiaty dzwonkowate, białe. Wysokość roślin 25-30 cm. Zastosowanie: na niskie rabaty bylinowe, obwódki skalne lub do uprawy w pojemnikach. Kwitnie VI-VIII.

2,30 zł Cena

Dzwonek karpacki niebieski 0.5g

Bylina. Roślina o rozgałęzionych, ścielących się pędach. Tworzy luźne kępy. Kwiaty dzwonkowate, niebieskie. Wysokość roślin 25-30 cm. Zastosowanie: na niskie rabaty bylinowe, obwódki skalne lub do uprawy w pojemnikach. Kwitnie VI-VIII.

2,30 zł Cena

Firletka Chalcedońska 0.5g

Roślina wieloletnia. Łodygi wzniesione. Kwiatostany duże w kształcie kuli osadzone na długiej pojedynczej szypułce. Kwitnie VI-VIII. Wysokość roślin 80-90 cm. Zastosowanie: na rabaty bylinowe i na kwiat cięty. Stanowisko słoneczne.

2,10 zł Cena

Gailardia oścista 0.5g

Bylina. Pokrój roślin wzniosły. Kwiatostany zebrane w koszyczki o śr 8 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty.

2,10 zł Cena

Kocimiętka 0.5g

Roślina wieloletnia. Wysokość 20-40 cm. Kwitnie VI-IX. Zastosowanie: rabaty bylinowe, rabaty skalne, skarpy i murki kwiatowe.

2,30 zł Cena

Smagliczka skalna 1g

Roślina wieloletnia. Liście drobne, srebrzyste, lancetowate pokryte siwymi włoskami. Kwiaty liczne, żółte, zebrane w baldachogrona. Zastosowanie: na rabaty bylinowe, obwódki , ogrody skalne. 

2,30 zł Cena

Złocień różowy 1g

Bylina. wysokość roślin 80-90 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty. Kwitnie VI-VIII. Wysiew nasion V-VI na rozsadniku Na miejsce stałe wysadzać w IX w rozstawie 30x40 cm. Wymaga gleby żyznej dostatecznie wilgotnej. Stanowisko słoneczne. 

2,10 zł Cena