Burak

Aktywne filtry

Burak Czerwona Kula 2 10g

Odmiana bardzo plenna o wysokich walorach smakowych. Korzenie kuliste lekko spłaszczone średniej wielkości. Miąższ soczysty wiśniowoczerwony. Skórka gładka. Odmiana przeznaczona na użytek letni i jesienny oraz do przechowywania.

1,50 zł Cena

Burak Cylindra 10g

Odmiana późna, tworzy cylindryczne, wydłużone korzenie o gładkiej powierzchni i delikatnej skórce. Miąższ intensywnie wybarwiony, smaczny o dużej zawartości cukrów i betaniny. Nadaje się do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i na użytek zimowy.

1,50 zł Cena

Burak Jawor 10g

Odmiana bardzo plenna. Korzeń kulisty. Miąższ soczysty, czerwony o dużej zawartości cukrów. Skórka gładka. ciemnoczerwona. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia oraz do przechowywania zimowego.

1,50 zł Cena

Burak Kier 10g

Odmiana śr. późna, bardzo plenna. Korzenie cylindryczne, długości około 20cm. Miąższ soczysty, delikatny, słodki, karminowo czerwony. Skórka gładka. Doskonała do konserwowania.

1,50 zł Cena

Burak Okrągły Ciemnoczerwony 10g

Odmiana bardzo plenna o wysokich walorach smakowych. Korzeń kulisty. Miąższ soczysty o dużej zawartości cukrów i czerwonego barwnika. Skórka gładka, ciemnoczerwona.

1,50 zł Cena

Burak Opolski 10g

Odmiana późna, bardzo plenna. Korzenie cylindryczne, długości około 20cm. Miąższ soczysty karminowo czerwony o doskonałym smaku z niewidocznymi pierścieniami. Skórka gładka. Doskonała do konserwowania.

1,50 zł Cena