Fasola

Aktywne filtry

Fasola fioletowostr. Purple Teepee 40g

Odmiana średnio wczesna. Strąki niebiesko-fioletowe proste bez przewężeń dł. 12-14cm mięsiste, bezwłókniste, delikatne i bardzo smaczne. W trakcie gotowania kolor ulega zmianie na zielony. Odporna na choroby.

3,50 zł Cena

Fasola szer. Supernano giallo 30g

Odmiana karłowa szparagowa, Strąki żółte, płaskie, bez włókna. Wyśmienite w smaku. Odporna na choroby. Polecana do bezpośredniego spożycia i mrożenia.

3,50 zł Cena

Fasola tyczna Blauhilde 20g

Odmiana tyczna niebiesko strąkowa. Strąki dł. 25-30cm zaokrąglone niebieskie bezwłókniste. Nadaje się do bezpośredniego spożycia. Po ugotowaniu strąki robią się zielone. Odmiana odporna na większość chorób fasoli.

3,50 zł Cena

Fasola tyczna Goldmarie 10g

Odmiana średnio wczesna przeznaczona do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia. Strąki dł. 20-25cm, lekko karbowane jasno żółte, spłaszczone.

3,50 zł Cena

Fasola tyczna Neckargold 10g

Odmiana tyczna żółtostrąkowa. Strąki dł. 20-25cm okrągłe, mięsiste, bezłykowe. Nasiona białe. Odporna na wirusa mozaiki fasolki.

3,50 zł Cena

Fasola wielokwiatowa tyczna Piękny Jaś

Odmiana tyczna dorastająca do 3-4m wysokości, śr. późna bardzo plenna. Strąki długie okrągłe w przekroju grube, mięsiste zielone. Nasiona owalne, białe błyszczące duże. Odporna na choroby. Odmiana przeznaczona na suche ziarno

3,50 zł Cena

Fasola zielonostr.Bona 40g

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna. Strąki jasno zielone proste dł. 12-14cm, bezwłókniste. Nadaje się do bezpośredniego spożycia jak i zamrażania.

3,20 zł Cena

Fasola zwykła karłowa Liwia 40g

Odmiana średnio wczesna. Strąki jasnożółte proste bez przewężeń dł. 12-14cm mięsiste, bezwłókniste, delikatne i bardzo smaczne. Odmiana odporna na antraknozę i bakteriozę obwódkową.

3,50 zł Cena

Fasola zwykła karłowa Majorka 40g

Odmiana średnio późna, bardzo plenna. Strąki dł. 15-16cm, proste, na przekroju okrągłe, mięsiste, zielone, bezwłókniste, równomiernie dojrzewające. Odmiana odporna na antraknozę i bakteriozę obwódkową. Nadaje się do przetwórstwa. Wymaga gleby próchniczej.

3,20 zł Cena

Fasola zwykła karłowa Paulista

Odmiana śr. wczesna, bardzo plenna, odporna na antraknozę, bakteriozę obwódkową i wirusa zwykłej mozaiki fasoli. Strąki dł. 13-15cm proste okrągłe, ciemnozielone, bez wyściółki pergaminowej, bezwłókniste, mięsiste, delikatne, i bardzo smaczne.

3,20 zł Cena

Fasola żółtostr. Berggold 40g

Odmiana bardzo wczesna, bardzo plenna, odporna na wirusa zwykłej mozaiki fasoli, antraknozę i bakteriozę. Rośliny o sztywnym skupionym pokroju. Strąki żółte, bezwłókniste, okrągłe, mięsiste i bardzo smaczne dł. 12-13cm.

3,50 zł Cena

Fasola żółtostr. Korona 40g

Odmiana wczesna przeznaczona do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia. Strąki bezwłókniste, dł. 100-120 mm, proste, jasno żółte, spłaszczone, dojrzewające stopniowo. Wymaga gleby przepuszczalnej, próchnicznej zasobnej w składniki pokarmowe i wodę.

3,30 zł Cena