Ogórki

Aktywne filtry

Ogórek Wisconsin SMR 58 4g

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna, o długim okresie plonowania, przeznaczona do konserwowania i kwaszenia. Owoce kształtne, ciemno zielone z jasnymi smugami, dużym nielicznymi brodawkami, czarnymi kolcami. Odmiana odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej.

4,00 zł Cena

Ogórek Victoria mieszaniec 4g

Odmiana średnio wczesna, plenna, przeznaczona do kwaszenia i na korniszony. Owoce krótkie, cylindryczne, odporne na żółknięcie.

4,00 zł Cena

Ogórek Śremski 5g

Odmiana wczesna, przeznaczona do konserwowania jak i do kwaszenia. Brodawki dość duże, liczne, skórka zielona. Owoce cylindryczne nie mają skłonności do żółknięcia. Odmiana bardzo plenna odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej.

4,49 zł Cena

Ogórek Soplica 4g

Odmiana średnio wczesna bardzo plenna, przeznaczona do konserwowania i kwaszenia. Owoce zielone z jasnymi smugami, małymi brodawkami, jasnymi kolcami, kształtne. Odmiana odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej.

4,00 zł Cena

Ogórek Polan mieszaniec 5g

Odmiana wczesna przeznaczona do konserwowania i kiszenia, bardzo plenna, odporna na choroby. Owoce cylindryczne, zaokrąglone na końcach, zielone ze smugami, nieżółknące typu grubo-brodawkowego z czarnymi kolcami.

4,00 zł Cena

Ogórek Orfeus 1g

Odmiana średnio wczesna, partenokarpiczna, bardzo plenna, przeznaczona do konserwowania i kwaszenia, owoce smukłe, ze słabo widocznymi smugami, jasnozielone, bardzo kształtne.

3,80 zł Cena

Ogórek Odys mieszaniec 4g

Odmiana średnio wczesna przeznaczona do konserwowania i kwaszenia, bardzo plenna. Owoce jasnozielone, bardzo kształtne. Odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej, żyznej i dobrze nawilgoconej.

4,00 zł Cena

Ogórek Libelle mieszaniec 5g

Odmiana przeznaczona do konserwowania jak i do kwaszenia. Brodawki dość duże, liczne, skórka zielona ze smugami. Owoce cylindryczne nie mają skłonności do żółknięcia. Odmiana bardzo plenna odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej.

4,00 zł Cena

Ogórek Krak mieszaniec 5g

Odmiana średnio wczesna, plenna, przeznaczona do konserwowania i kiszenia. Owoce cylindryczne, intensywnie zielone z jasnymi smugami, brodawki średniej długości średnio liczne. Wymaga gleby próchnicznej, żyznej i dobrze nawilgoconej.

3,80 zł Cena

Ogórek Hermes Skierniewicki mieszaniec 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna, typowo konserwowa, biało kolcowa. Owoce kształtne, cylindryczne, lekko błyszczące dł. 6,5-8,5cm, intensywnie zielone z jaśniejszymi smugami i średnio licznymi brodawkami, odporne na żółknięcie. Wymaga gleby próchnicznej.

3,80 zł Cena

Ogórek Hela mieszaniec 5g

Odmiana bardzo plenna, przeznaczona do kwaszenia jak i do konserwowania. Owoce cylindryczne, proste, dł. 6-9cm, ciemnozielone z jasnymi smugami o gładkiej powierzchni ze średnimi brodawkami. Odmiana odporna na choroby. 

4,00 zł Cena

Ogórek gruntowy Ares F1 5g

Odmiana bardzo plenna, średnio późna polecana do kwaszenia, konserwowania i na korniszony, odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki, mączniaka. Owoce intensywnie zielone z lekkim połyskiem, bardzo kształtne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

4,00 zł Cena