Por

Aktywne filtry

Por Golem 1g

Odmiana wczesna, przeznaczona na zbiór letni i jesienny do bez pośredniego spożycia i przetwórstwa. Liście długie, zielone. Łodyga dł. 45- 50 cm, i średnio gruba.

2,30 zł Cena

Por Carentan 3 1g

Odmiana późna. Bardzo dobra do przechowania. Odporna na mróz dzięki czemu zimuje w gruncie. Liście długie, zielone. Łodyga rzekoma walcowata, średnio długa i średnio gruba.

2,30 zł Cena

Por Blaugruener Winter 1g

Odmiana późna, plenna, bardzo dobra do przechowywania, odporna na mrozy. Należy do odmian o niebieskozielonym kolorze liści i długiej śnieżnobiałej wybielonej łodydze dł.25 cm. Odporna na choroby

2,30 zł Cena

Por Bartek 0.5g

Odmiana późna, bardzo plenna, znakomita do przechowywania. Łodyga rzekoma średniej wielkości, smaczna, soczysta, długo zachowuje w polu zdrowy wygląd i łatwo rozpoczyna wegetację wiosną. Zimuje w gruncie. Wymaga gleby próchnicznej.

2,30 zł Cena

Por Albos 1g

Odmiana średnio wczesna przeznaczona na letni oraz jesienny zbiór. Rośliny średniowysokie, liście wzniesione jasnozielone. Przeznaczona do bez pośredniego spożycia oraz do przetwórstwa.

2,30 zł Cena

Por Starozagorski Kamus 1g

Odmiana średnio późna przeznaczona na zbiór późnoletni i jesienny. łodyga długa (50 cm) o śr. 2,5-3,5 cm. Liście jasnozielone Nadaje się do przetwórstwa i suszenia. Wymaga gleby średniozwięzłej, próchnicznej.

2,30 zł Cena