Kapusta

Aktywne filtry

Kapusta włoska Vertus 2 2g

Odmiana średnio późna. Bardzo plenna,  doskonale przechowująca się do wiosny. Główki duże, okrągłe, ścisłe, zielonkawo niebieskie. Wymaga obfitego nawożenia

1,80 zł Cena

Kapusta włoska Langedijska

Odmiana późna. Bardzo plenna, doskonale przechowująca się – do wiosny. Główki duże, okrągłe, ścisłe, zielonkawo niebieskie. Wymaga obfitego nawożenia.

1,80 zł Cena

Kapusta pekińska Hilton 1g

Odmiana wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Główki średniej wielkości jasnozielone, zwarte, dorastające do masy 1 kg. Spożywane są przede wszystkim na surowo i gotowane. Wymaga gleby żyznej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej. 

1,80 zł Cena

Kapusta pekińska Granaat 1g

Odmiana wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia jak i do krótkiego przechowywania. Główki intensywnie zielone, zwarte. Odmiana bardzo plenna. Spożywa się przede wszystkim na surowo a także gotowaną.

1,80 zł Cena

Kapusta pekińska Capitol F1 0,5g

Odmiana wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia jak i do krótkiego przechowywania. Główki jasnozielone, zwarte. Spożywa się na surowo lub gotowaną.

1,80 zł Cena

Kapusta czerwona Mars 2g

Odmiana średnio wczesna, uprawiana na zbiór letni. Przeznaczona do bezpośredniej konsumpcji i do zaprawiania. Główka średniej wielkości, kulista, zwarta, jasno czerwona.

1,80 zł Cena

Kapusta brukselska Groninger 2g

Odmiana średnio późna przeznaczona na zbiór jesienny i zimowy, do bezpośredniego spożycia oraz zamrażania. Bardzo plenna. Tworzy liczne, ścisłe ciemnozielone główki średniej wielkości.

1,80 zł Cena

Kapusta brukselska Casiopea 2g

Odmiana średnio późna przeznaczona na zbiór jesienny i zimowy, do bezpośredniego spożycia oraz zamrażania. Tworzy liczne, ścisłe, ciemnozielone główki średniej wielkości. Wymaga obfitego nawożenia.

1,80 zł Cena

Kapusta biała Pierwszy Zbiór 2g

Odmiana wczesna przeznaczona do uprawy polowej. Tworzy główki śr. duże, kuliste, zielone, zwięzłe. Nadaje się do bezpośredniego spożycia. Wymaga gleby zasobnej w próchnicę i silnego nawożenia.

1,80 zł Cena

Kapusta biała Kamienna Głowa 2g

Odmiana późna. Bardzo plenna. Trwała w przechowywaniu. Tworzy główki duże, kuliste, bardzo zwięzłe. Odmiana przeznaczona do kwaszenia i przechowywania przez zimę.

1,80 zł Cena

Kapusta biała Ditmarska Najwcześniejsza 2g

Odmiana wczesna przeznaczona pod folię jak i do uprawy polowej. Tworzy główki śr. duże, kuliste, jasno zielone, zwięzłe. Nadaje się do bezpośredniego spożycia i kwaszenia.

1,80 zł Cena