Rzodkiewka

Aktywne filtry

Rzodkiewka Warta 10g

Odmiana typu paluszkowego, bardzo plenna, nieparciejąca o krótkim okresie wegetacji. Miąższ biały o łagodnym smaku.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Saxa Polana

Odmiana do uprawy polowej o średnim okresie wegetacji. Tworzy zgrubienia kuliste, kształtne, średniej wielkości. Skórka delikatna, czerwona. Miąższ biały, delikatny w smaku, odporny na parcenie.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Rowa 10g

Odmiana przeznaczona do uprawy pod osłonami i w gruncie na zbiór od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Tworzy zgrubienia kuliste, średniej wielkości (8-9 g). Skórka intensywnie czerwona. Miąższ matowobiały, bardzo delikatny w smaku.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Opolanka 10g

Odmiana wczesna, bardzo plenna. Tworzy cylindryczne szkarłatno czerwone zgrubienia o białym miąższu i łagodnym smaku. Można ją uprawiać na zbiór wiosenny i jesienny.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Mila 10g

Odmiana wczesna o cylindrycznych zgrubieniach dł. 3.5-5.5 cm czerwonych z białym końcem. Przeznaczona do uprawy pod osłonami i w gruncie. Miąższ biały, łagodny w smaku, odporny na parcenie.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Krasa 10g

Odmiana wczesna przeznaczona do uprawy pod osłonami i w polu. Zgrubienia kuliste, kształtne, odporne na pękanie. Miąższ biały o łagodnym, delikatnym smaku. Skórka gładka, karminowo czerwona.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Krakowianka 10g

Odmiana wczesna. Zgrubienia kuliste o masie ok. 6 g. Skórka dwu barwna, biało czerwona. Miąższ biały, smaczny i jędrny, odporny na parcenie. 

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Eiszapfen typu Solel Lodu 10g

Odmiana późna, polecana na zbiór jesienny. Wykazuje małą skłonność do parcenia i wcześniejszego wybijania w pędy kwiatostanowe. Zgrubienia długie, stożkowe, miąższ biały, ostry w smaku. Skórka biała. Wymaga gleby próchnicznej.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Duo 10g

Odmiana przeznaczona do uprawy na zbiór od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Zgrubienia kuliste, wielkości do 1,9 cm. Skórka intensywnie czerwona, Miąższ matowobiały, o ostrym smaku. 

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Cherry Belle 10g

Odmiana wczesna przeznaczona do uprawy w inspekcie i w polu. Tworzy zgrubienia kuliste średniej wielkości do 2.8 cm. Skórka jaskrawo czerwona. Miąższ masłowy, odporny na parcenie, łagodny w smaku.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Caro 10g

Odmiana wczesna przeznaczona do uprawy polowej. Zgrubienia kuliste średniej wielkości – do 2.8 cm. Skórka czerwona z białym końcem. Miąższ matowobiały dość ostry w smaku, odporny na parcenie.

1,80 zł Cena

Rzodkiewka Carmen 10g

Odmiana bardzo plenna przeznaczona do uprawy polowej wiosną i jesienią. Zgrubienie kuliste średnie i duże karminowoczerwone. Skórka cienka. Miąższ matowobiały odporny na parcenie i pękanie, łagodny w smaku. 

1,80 zł Cena