Marchew

Aktywne filtry

Marchew Sukces 5g

Odmiana późna, plenna. Korzeń długości 22-26cm, intensywnie pomarańczowy, kształtu stożkowego. Zawiera duże ilości karotenu i cukrów. Przydatna do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i przechowywania. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,30 zł Cena

Marchew Regulska 5g

Odmiana późna. Korzeń długości 15-19cm, intensywnie pomarańczowy, kształtu walcowatego, na przekroju jednolicie wybarwiony. Przydatna do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej

2,30 zł Cena

Marchew Pierwszy Zbiór 5g

Odmiana wczesna. Korzeń dł. 20cm walcowaty, tępo zakończony o średniej masie 160g, bardzo smaczny o dużej zawartości cukrów i karotenu. Polecana do bezpośredniego spożycia. Wymaga gleb próchnicznych przepuszczalnych.

1,80 zł Cena

Marchew Nantaise 2 5g

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Korzeń cylindryczny dł. 19cm, ciemno pomarańczowy, gładki. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,30 zł Cena

Marchew Lenka 5g

Odmiana śr. wczesna przeznaczona na zbiór jesienny i zimowy. Plenna. Korzeń stożkowy o smacznym, kruchym i słodkim miąższu z dużą zawartością cukrów i suchej masy. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe. Wymaga gleb próchnicznych, przepuszczalnych.

2,30 zł Cena

Marchew Karotina 5g

Odmiana mieszańcowa średnio wczesna, bardzo plenna o dużej zawartości cukrów i karotenu. Korzeń dł. do 19cm, stożkowy, ostro zakończony, gładki. Kora czerwono-pomarańczowa. Miąższ soczysty, bardzo smaczny. Wymaga gleb średniozwięzłych, umiarkowanie wilgotnych.

2,30 zł Cena

Marchew Karotela 5g

Odmiana średnio wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przetwórstwa. Korzeń dł. 20cm, walcowaty, tępo zakończony, pomarańczowy. Zawiera dużo karotenu.

2,30 zł Cena

Marchew Flakkese 2 5g

Odmiana późna, bardzo plenna przeznaczona do bezpośredniego spożycia i do przechowania. Korzeń walcowaty dł. 18-22cm ze słabo widocznym rdzeniem, stożkowo zakończony o gładkiej skórce. Najlepiej udaje się na glebach piaszczysto-gliniastych.

2,30 zł Cena

Marchew Dolanka 5g

Odmiana późna, przeznaczona na zbiór jesienny, do bezpośredniego spożycia i przechowywania, bardzo plenna. Korzeń dł. 17-24cm, lekko stożkowaty o zakończeniu półostrym, o małej skłonności do pękania. Miąższ pomarańczowy z dużą zawartością cukrów i karotenu.

1,90 zł Cena

Marchew Berlikumer 2 5g

Odmiana późna, bardzo plenna, trwała w przechowaniu. Korzeń dł. do 19cm, walcowaty. Kora czerwono pomarańczowa, walec osiowy średni. Miąższ soczysty, bardzo smaczny. Odmiana przydatna do przetwórstwa. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,30 zł Cena

Marchew Amsterdam 3 5g

Odmiana wczesna, plenna., przeznaczona na wczesny i średnio wczesny zbiór. Korzeń walcowaty, dość długi, ciemno pomarańczowy. Walec osiowy cienki. Miąższ soczysty, kruchy, bardzo smaczny.. Wymaga gleb próchnicznych, przepuszczalnych.

1,80 zł Cena