Nasiona marchwi

Aktywne filtry

Marchew Sukces 5g

Odmiana późna, plenna. Korzeń długości 22-26cm, intensywnie pomarańczowy, kształtu stożkowego. Zawiera duże ilości karotenu i cukrów. Przydatna do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i przechowywania. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,50 zł Cena

Marchew Regulska 5g

Odmiana późna. Korzeń długości 15-19cm, intensywnie pomarańczowy, kształtu walcowatego, na przekroju jednolicie wybarwiony. Przydatna do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej

2,50 zł Cena

Marchew Pierwszy Zbiór 5g

Odmiana wczesna. Korzeń dł. 20cm walcowaty, tępo zakończony o średniej masie 160g, bardzo smaczny o dużej zawartości cukrów i karotenu. Polecana do bezpośredniego spożycia. Wymaga gleb próchnicznych przepuszczalnych.

2,50 zł Cena

Marchew Nantaise 2 5g

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Korzeń cylindryczny dł. 19cm, ciemno pomarańczowy, gładki. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,50 zł Cena

Marchew Lenka 5g

Odmiana śr. wczesna przeznaczona na zbiór jesienny i zimowy. Plenna. Korzeń stożkowy o smacznym, kruchym i słodkim miąższu z dużą zawartością cukrów i suchej masy. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe. Wymaga gleb próchnicznych, przepuszczalnych.

2,50 zł Cena

Marchew Koral 5g

Odmiana późna, plenna. Nadaje się do długiego przechowywania. Korzeń dł. 20cm, walcowaty, ciemno pomarańczowy. Skórka gładka. Doskonała odmiana na soki. Wymaga gleb próchnicznych, przepuszczalnych.

2,50 zł Cena

Marchew Karotina 5g

Odmiana mieszańcowa średnio wczesna, bardzo plenna o dużej zawartości cukrów i karotenu. Korzeń dł. do 19cm, stożkowy, ostro zakończony, gładki. Kora czerwono-pomarańczowa. Miąższ soczysty, bardzo smaczny. Wymaga gleb średniozwięzłych, umiarkowanie wilgotnych.

2,50 zł Cena

Marchew Karotela 5g

Odmiana średnio wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przetwórstwa. Korzeń dł. 20cm, walcowaty, tępo zakończony, pomarańczowy. Zawiera dużo karotenu.

2,50 zł Cena

Marchew Flakkese 2 5g

Odmiana późna, bardzo plenna przeznaczona do bezpośredniego spożycia i do przechowania. Korzeń walcowaty dł. 18-22cm ze słabo widocznym rdzeniem, stożkowo zakończony o gładkiej skórce. Najlepiej udaje się na glebach piaszczysto-gliniastych.

2,80 zł Cena

Marchew Dolanka 5g

Odmiana późna, przeznaczona na zbiór jesienny, do bezpośredniego spożycia i przechowywania, bardzo plenna. Korzeń dł. 17-24cm, lekko stożkowaty o zakończeniu półostrym, o małej skłonności do pękania. Miąższ pomarańczowy z dużą zawartością cukrów i karotenu.

2,50 zł Cena

Marchew Bolero mieszaniec 4g

Odmiana mieszańcowa, średnio wczesna, bardzo plenna, posiada wyjątkowe walory smakowe. Korzeń cylindryczny dł. 16-19cm. Rdzeń i kora intensywnie pomarańczowe. Odmiana przeznaczona zarówno do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa jak i mrożenia. Nadaje się do przechowywania.

7,50 zł Cena

Marchew Berlikumer 2 5g

Odmiana późna, bardzo plenna, trwała w przechowaniu. Korzeń dł. do 19cm, walcowaty. Kora czerwono pomarańczowa, walec osiowy średni. Miąższ soczysty, bardzo smaczny. Odmiana przydatna do przetwórstwa. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,50 zł Cena