Nasiona kwiatów

Jest 141 produktów.

Aktywne filtry

Aksamitka wąskolistna mieszanka kol. 0,5g

Roślina jednoroczna. Pokrój roślin zwarty, kulisty, koszyczki kwiatowe pojedyncze drobne, liczne, różnobarwne. Kwitnie obcie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,90 zł Cena

Aksamitka wielokwiatowa pomarańczowa 0,5g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe duże, pełne typu chryzantemowego. Wysokość 20-30 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Bolero 1 g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne o barwie żółtopomarańczowej (jaśniejsza od odm. Carmen). Wysokość 15-35 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Brocade Red kol.czerwony 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne czerwone o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Carmen 1g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne brunatno czerwone. Wysokość 15-35 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Dainty Mariette 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyncze, dwubarwne, żółto brązowe o średnicy 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzania balkonów. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. 

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Disco 0,5g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyńcze jednobarwne czerwone o śr. 5-6 cm. Wys. roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Kolombina 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne brązowe o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Laura 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty półpełne, czerwone z żółtym środkiem o śr. 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła mieszanka 1g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne. Wysokość 20-30 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Petite Orange 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne pomarańczowe o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20- 30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,40 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Stefi 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyncze, jednobarwne żółte o średnicy 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzania balkonów. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. 

2,50 zł Cena