Nasiona kwiatów jednoroczne i dwuletnie

Jest 133 produktów.

Aktywne filtry

Aksamitka wąskolistna mieszanka kol. 0,5g

Roślina jednoroczna. Pokrój roślin zwarty, kulisty, koszyczki kwiatowe pojedyncze drobne, liczne, różnobarwne. Kwitnie obcie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,90 zł Cena

Aksamitka wielokwiatowa pomarańczowa 0,5g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe duże, pełne typu chryzantemowego. Wysokość 20-30 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Bolero 1 g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne o barwie żółtopomarańczowej (jaśniejsza od odm. Carmen). Wysokość 15-35 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Brocade Red kol.czerwony 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne czerwone o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Carmen 1g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne brunatno czerwone. Wysokość 15-35 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Dainty Mariette 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyncze, dwubarwne, żółto brązowe o średnicy 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzania balkonów. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. 

2,50 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Disco 0,5g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyńcze jednobarwne czerwone o śr. 5-6 cm. Wys. roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Kolombina 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne brązowe o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Laura 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty półpełne, czerwone z żółtym środkiem o śr. 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła mieszanka 1g

Roślina jednoroczna. Koszyczki kwiatowe pełne. Wysokość 20-30 cm. Kwitnie od VI-X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki. Stanowisko słoneczne lub lekki półcień.

2,90 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Petite Orange 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pełne pomarańczowe o śr. 6-7 cm. Wysokość roślin 20- 30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Kwitnie VI-X. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

2,40 zł Cena

Aksamitka rozpierzchła Stefi 1g

Roślina jednoroczna. Kwiaty pojedyncze, jednobarwne żółte o średnicy 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzania balkonów. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. 

2,50 zł Cena