Najczęściej kupowane

Jest 53 produktów.

Ogórek gruntowy Ares F1 5g

Odmiana bardzo plenna, średnio późna polecana do kwaszenia, konserwowania i na korniszony, odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki, mączniaka. Owoce intensywnie zielone z lekkim połyskiem, bardzo kształtne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

3,00 zł Cena

Burak Okrągły Ciemnoczerwony 10g

Odmiana bardzo plenna o wysokich walorach smakowych. Korzeń kulisty. Miąższ soczysty o dużej zawartości cukrów i czerwonego barwnika. Skórka gładka, ciemnoczerwona.

1,50 zł Cena

Koper Krezus 5g

Odmiana średnio wczesna, gruntowa, bardzo plenna. Zawiera duże ilości olejków eterycznych. Liście o intensywnej zielonej barwie. Udaje się na każdej glebie zasobnej w azot i na każdym stanowisku. Nadaje się do suszenia i spożycia na świeżo.

1,80 zł Cena

Ogórek Gaja F1 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna o silnym wzroście i przewadze kwiatów żeńskich. Polecana do kwaszenia i konserwowania. Odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki i mączniaki. Owoce zielone, bardzo kształtne, nieżółknące, bardzo smaczne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

3,00 zł Cena

Ogórek Hermes Skierniewicki mieszaniec 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna, typowo konserwowa, biało kolcowa. Owoce kształtne, cylindryczne, lekko błyszczące dł. 6,5-8,5cm, intensywnie zielone z jaśniejszymi smugami i średnio licznymi brodawkami, odporne na żółknięcie. Wymaga gleby próchnicznej.

3,00 zł Cena

Ogórek Śremski 5g

Odmiana wczesna, przeznaczona do konserwowania jak i do kwaszenia. Brodawki dość duże, liczne, skórka zielona. Owoce cylindryczne nie mają skłonności do żółknięcia. Odmiana bardzo plenna odporna na choroby. Wymaga gleby próchnicznej.

4,50 zł Cena

Maciejka dwuroga 2g

Roślina jednoroczna. Kwiaty różowo lawendowe, w dzień zamknięte, otwierają się w godzinach wieczornych, wydając przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. Kwitnie VI-IX.

1,80 zł Cena

Burak Kier 10g

Odmiana śr. późna, bardzo plenna. Korzenie cylindryczne, długości około 20cm. Miąższ soczysty, delikatny, słodki, karminowo czerwony. Skórka gładka. Doskonała do konserwowania.

1,50 zł Cena

Dynia olbrzymia Big Max 3g

Odmiana średnio wczesna plenna, owoce kuliste lub lekko spłaszczone dorastające do 20kg i 50cm średnicy. Skórka jasno pomarańczowa, miąższ żółto pomarańczowy, delikatny i słodki w smaku, soczysty. Wielkość owoców oraz ich trwałość pozwala na wykonywanie ozdób na Halloween.

1,80 zł Cena

Aksamitka wąskolistna czerwona 0,5g

Roślina jednoroczna. Pokrój roślin zwarty, kulisty, koszyczki kwiatowe pojedyncze drobne, liczne. Kwitnie obficie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, kwietniki.

1,80 zł Cena

Aster karłowy mieszanka 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne, kwiaty języczkowe szerokie. Wysokość roślin 20-30 cm. Kwitnie od VII do X. Zastosowanie: na rabaty i kwiat cięty. Stanowisko słoneczne. 

1,80 zł Cena

Fasola tyczna Goldmarie 10g

Odmiana średnio wczesna przeznaczona do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia. Strąki dł. 20-25cm, lekko karbowane jasno żółte, spłaszczone.

2,80 zł Cena