Najczęściej kupowane

Jest 51 produktów.

Burak Okrągły Ciemnoczerwony 10g

Odmiana bardzo plenna o wysokich walorach smakowych. Korzeń kulisty. Miąższ soczysty o dużej zawartości cukrów i czerwonego barwnika. Skórka gładka, ciemnoczerwona.

1,80 zł Cena

Koper Krezus 5g

Odmiana średnio wczesna, gruntowa, bardzo plenna. Zawiera duże ilości olejków eterycznych. Liście o intensywnej zielonej barwie. Udaje się na każdej glebie zasobnej w azot i na każdym stanowisku. Nadaje się do suszenia i spożycia na świeżo.

1,80 zł Cena

Ogórek gruntowy Ares F1 5g

Odmiana bardzo plenna, średnio późna polecana do kwaszenia, konserwowania i na korniszony, odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki, mączniaka. Owoce intensywnie zielone z lekkim połyskiem, bardzo kształtne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

3,50 zł Cena

Ogórek Gaja F1 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna o silnym wzroście i przewadze kwiatów żeńskich. Polecana do kwaszenia i konserwowania. Odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki i mączniaki. Owoce zielone, bardzo kształtne, nieżółknące, bardzo smaczne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

3,50 zł Cena

Ogórek Hermes Skierniewicki mieszaniec 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna, typowo konserwowa, biało kolcowa. Owoce kształtne, cylindryczne, lekko błyszczące dł. 6,5-8,5cm, intensywnie zielone z jaśniejszymi smugami i średnio licznymi brodawkami, odporne na żółknięcie. Wymaga gleby próchnicznej.

3,50 zł Cena

Ogórek Parys mieszaniec 4g

Odmiana uniwersalna przeznaczona do konserwowania, kiszenia i na sałatki, bardzo plenna, średnio wczesna. Owoce nieco wydłużone z jasnymi smugami z niewielką ilością brodawek. Wymaga gleby próchnicznej, żyznej i dobrze nawilgoconej.

3,50 zł Cena

Maciejka dwuroga 2g

Roślina jednoroczna. Kwiaty różowo lawendowe, w dzień zamknięte, otwierają się w godzinach wieczornych, wydając przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. Kwitnie VI-IX.

1,80 zł Cena

Aksamitka wąskolistna czerwona 0,5g

Roślina jednoroczna. Pokrój roślin zwarty, kulisty, koszyczki kwiatowe pojedyncze drobne, liczne. Kwitnie obficie od VI do X. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, kwietniki.

1,80 zł Cena

Burak Kier 10g

Odmiana śr. późna, bardzo plenna. Korzenie cylindryczne, długości około 20cm. Miąższ soczysty, delikatny, słodki, karminowo czerwony. Skórka gładka. Doskonała do konserwowania.

1,80 zł Cena

Dynia olbrzymia Big Max 3g

Odmiana średnio wczesna plenna, owoce kuliste lub lekko spłaszczone dorastające do 20kg i 50cm średnicy. Skórka jasno pomarańczowa, miąższ żółto pomarańczowy, delikatny i słodki w smaku, soczysty. Wielkość owoców oraz ich trwałość pozwala na wykonywanie ozdób na Halloween.

1,80 zł Cena

Aster karłowy mieszanka 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne, kwiaty języczkowe szerokie. Wysokość roślin 20-30 cm. Kwitnie od VII do X. Zastosowanie: na rabaty i kwiat cięty. Stanowisko słoneczne. 

1,80 zł Cena

Cynia daliowa mieszanka kolorów 1g

Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne. Zastosowanie na kwiat cięty, na rabaty, obwódki, do wysadzania w grupach. Kwitnie od lipca do października. Stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 30-40 cm.

1,80 zł Cena