Najczęściej kupowane

Jest 273 produktów.

Ogórek Gaja F1 5g

Odmiana wczesna, bardzo plenna o silnym wzroście i przewadze kwiatów żeńskich. Polecana do kwaszenia i konserwowania. Odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki i mączniaki. Owoce zielone, bardzo kształtne, nieżółknące, bardzo smaczne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

4,00 zł Cena

Ogórek gruntowy Ares F1 5g

Odmiana bardzo plenna, średnio późna polecana do kwaszenia, konserwowania i na korniszony, odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki, mączniaka. Owoce intensywnie zielone z lekkim połyskiem, bardzo kształtne, bez goryczy z małą ilością brodawek.

4,00 zł Cena

Pietruszka korz.Lenka 5g

Odmiana średnio późna. Korzeń półdługi o aromatycznym miąższu. Skórka gładka lekko chropowata żółtobiała. Doskonała do przechowania. Na daje się na użytek jesienny i zimowy. Wymaga gleby żyznej.

2,90 zł Cena

Kapusta włoska Vertus 2 2g

Odmiana średnio późna. Bardzo plenna,  doskonale przechowująca się do wiosny. Główki duże, okrągłe, ścisłe, zielonkawo niebieskie. Wymaga obfitego nawożenia

2,20 zł Cena

Ogórek Parys Skierniewicki F1 5g

Odmiana wczesna, grubo brodawkowa ,plenna o szybkim wzroście i przewadze kwiatów żeńskich. Polecana do kiszenia , konserwowania , na małosolne oraz na sałatki. Owoce zielone, kształtne, bardzo smaczne, bez goryczy. Odmiana odporna na parcha dyniowatych, wirusa mozaiki ogórka , mączniaka rzekomego i mączniaka prawdziwego. 

4,00 zł Cena

Kapusta pekińska Hilton 1g

Odmiana wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Główki średniej wielkości jasnozielone, zwarte, dorastające do masy 1 kg. Spożywane są przede wszystkim na surowo i gotowane. Wymaga gleby żyznej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej. 

3,00 zł Cena

Marchew Berlikumer 2 5g

Odmiana późna, bardzo plenna, trwała w przechowaniu. Korzeń dł. do 19cm, walcowaty. Kora czerwono pomarańczowa, walec osiowy średni. Miąższ soczysty, bardzo smaczny. Odmiana przydatna do przetwórstwa. Wymaga gleby próchnicznej, przepuszczalnej.

2,50 zł Cena

Rzodkiewka Opolanka 10g

Odmiana wczesna, bardzo plenna. Tworzy cylindryczne szkarłatno czerwone zgrubienia o białym miąższu i łagodnym smaku. Można ją uprawiać na zbiór wiosenny i jesienny.

2,90 zł Cena

Zatrwian wrębny karminowy 0,5g

Roślina jednoroczna. Pokrój krzaczasty. Kwiaty wyrastające na szczytach rozgałęzionych pędów tworzą wiechę. Kwitnie od lipca do września. Wys. 60-80 cm. Zastosowanie na kwiat cięty, do zasuszania na wiązanki. Stanowisko słoneczne

2,90 zł Cena

Kalafior Pionier 1g

Odmiana średnio wczesna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Główki śnieżnobiałe, bardzo zwarte. Nadaje się do wczesnej uprawy pod folią i późnoletniej

3,00 zł Cena

Por Blaugruener Winter 1g

Odmiana późna, plenna, bardzo dobra do przechowywania, odporna na mrozy. Należy do odmian o niebieskozielonym kolorze liści i długiej śnieżnobiałej wybielonej łodydze dł.25 cm. Odporna na choroby

2,90 zł Cena

Seler Makar 1g

Odmiana średnio wczesna, plenna. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe. Bulwy duże, kuliste. Miąższ kremowobiały bez skłonności do parcenia. Odporna na choroby. Nadaje się do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i do przechowywania. Wymaga dobrej, organicznej gleby o dostatecznej wilgotności.

2,80 zł Cena