Nasiona pomidorów

Aktywne filtry

Pomidor wys.Oxheart 0.3g

Odmiana późna, wiotko łodygowa. Owoce duże (200-600 g), mięsiste, smaczne, w kształcie serc. Wymaga palikowania.

2,50 zł Cena

Pomidor wys.Moneymaker 0.5g

Odmiana średnio wczesna, wysoka, plenna, do uprawy pod osłonami jak i w gruncie. Owoce intensywnie czerwone, okrągłe, lekko spłaszczone z zagłębieniami, bardzo duże, 60 do 70g, mięsiste i twarde, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor wys.Malinowy Warszawski 0,5g

Odmiana wczesna, plenna, wysoka. Owoce duże, kuliste, mięsiste o malinowym zabarwieniu skórki i miąższu, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor wys.Malinowy Retro 0,5g

Odmiana wczesna, plenna, wysoka. Owoce duże, kuliste o malinowym zabarwieniu skórki i miąższu, bez żebrowania, bez piętki i bez skłonności do pękania, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,50 zł Cena

Pomidor wys.Ikarus 0.5g

Odmiana późna, wysoka, plenna. Owoce intensywnie czerwone, okrągłe, lekko spłaszczone z zagłębieniami, bardzo duże, mięsiste i twarde, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor S.Marzano 3 0,5g

Odmiana średnio wczesna, wysoka, plenna, do uprawy pod osłonami i w gruncie. Owoce intensywnie czerwone, podłużne, bardzo duże, 100 od 130 g, mięsiste, twarde, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych. 

2,90 zł Cena

Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5g

Odmiana wczesna, plenna, wysoka. Owoce duże, kuliste, mięsiste o malinowym zabarwieniu skórki i miąższu, bardzo smaczne. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor Krakus 0,5g

Odmiana średnio późna, wysoka, plenna. Owoce intensywnie czerwone, okrągłe, lekko spłaszczone z zagłębieniami, średnio duże, mięsiste. Bardzo smaczne. Plon z jednego krzewu 6-8 kg. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor Koralik 0,5g

Odmiana karłowa, średnio wczesna samokończąca. Owoce intensywnie czerwone o masie 2 g, zebrane w duże grona. Stanowią dekorację balkonów i tarasów. Zastosowanie: jako dodatek do sałatek, ale nadają się też do spożycia w całości.

2,90 zł Cena

Pomidor karł.Yellow Pearshaped 0.5g

Odmiana amatorska 150 cm wys. Owoce żółte, w kształcie gruszki o śr. 2.5-3 cm i masie 12-15 g. Nadają się do dekoracji i do spożycia. Rośliny można uprawiać w gruncie lub donicach oraz skrzynkach balkonowych. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena

Pomidor karł.Gartenperle 0.5g

Odmiana karłowa, średnio wczesna samo kończąca. Owoce intensywnie czerwone o masie 6-8g, zebrane w duże grona. Stanowią dekorację balkonów i tarasów. Zastosowanie: jako dodatek do sałatek, ale nadają się też do spożycia w całości. 

2,90 zł Cena

Pomidor Idyll 0,5g

Odmiana wysoka. Owoce typu cherry, zebrane w długie grona intensywnie czerwone o masie 15-20 g bardzo smaczne. Stanowią wspaniałą dekorację jako dodatek do sałatek, ale nadają się też do spożycia w całości. Wymaga stanowisk ciepłych.

2,90 zł Cena