Bratek szwajcarski niebieski z plamą 0,3g
Roślina dwuletnia. Kwiaty duże, niebieskie z charakterystyczną ciemną plamą. Wys. 15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i do dekoracji wiosennej. (ważne 26)
Roślina jednoroczna o delikatnych i drobnych pachnących kwiatach zebranych w baldachogrona. Kwitnie VI-X. Wysokość roślin 10-15 cm. Stanowisko słoneczne. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, ogródki skalne. (ważne 26)
Bratek szwajcarski niebieski z plamą 0,3g
Roślina dwuletnia. Kwiaty duże, niebieskie z charakterystyczną ciemną plamą. Wys. 15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i do dekoracji wiosennej. (ważne 26)
Roślina jednoroczna. Łodygi płożące lub pnące. Kwiaty żółte o koronie dzwonkowatej. Owoce bardzo efektowne, różnej wielkości o rozmaitych formach. Zastosowanie: jako pnącze oraz na zbiór ozdobnych owoców. (ważne 27)
Roślina jednoroczna. Łodygi wzniesione, rozgałęzione. Kwiatostany duże pojedyncze płaskie o jedwabistych płatkach osadzone na wierzchołkach pędów. Zastosowanie: na rabaty, kwiat cięty. (ważne 26)
Roślina jednoroczna. Kwiaty różowo lawendowe, w dzień zamknięte, otwierają się w godzinach wieczornych, wydając przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. Kwitnie VI-IX. (ważne 26)
Roślina jednoroczna. Kwiatostany pełne, prawie kuliste, kwiaty języczkowe szerokie. Wysokość roślin do 60 cm. Kwitnie od VII do X. Zastosowanie: na rabaty i kwiat cięty. Stanowisko słoneczne. (ważne 26)
Petunia ogrodowa czerwona 0,1g
Roślina jednoroczna. Kwitnie obficie. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych, i do uprawy w pojemnikach. Wymaga pikowania. (ważne 26)
Aksamitka wzniosła Fantastic 1g
Roślina jednoroczna. Kwiaty o średnicy 7-12 cm, pomarańczowe. Zastosowanie: na rabaty, do wysadzania w grupach i na kwiat cięty. Kwitnie od czerwca do października. (ważne 27)
Portulaka ogrodowa kol.miesz. 0,5g
Roślina jednoroczna. Łodygi rozgałęzione, płożące się. Kwiaty duże pojedyncze lub pełne otwierające się tylko w dni słoneczne. Kwitnie VII-IX. Wysokość roślin 15-20 cm. Zastosowanie: na rabaty obwódki, kwietniki, w ogródkach skalnych i w uprawie doniczkowej. (ważne 26)
Ubiorek baldaszkowaty biały 1g
Roślina jednoroczna, silnie rozgałęziona, płożąca się. Kwiaty zebrane w gęste grona. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, ogródki skalne. (ważne 27)
Aster chryzantemowy mieszanka 1g
Roślina jednoroczna. Pędy długie, sztywne. Kwiatostany pełne, duże o średnicy 8 cm. Doskonałe na kwiat cięty. Długo zachowują świeżość w wazonie. Kwitnie VII-X. Zastosowanie: na rabaty i kwiat cięty. (ważne 26)
Zatrwian wrębny niebieski 0,5 g
Roślina jednoroczna. Pokrój krzaczasty. Kwiaty wyrastające na szczytach rozgałęzionych pędów tworzą wiechę. Kwitnie od lipca do września. Wys. 60-70 cm. Zastosowanie: na kwiat cięty, do zasuszania na wiązanki. Stanowisko słoneczne. (ważne 26)
Roślina jednoroczna o grubych sztywno wzniesionych łodygach. Koszyczki kwiatowe bardzo duże żółte z ciemnym środkiem. Zastosowanie: do wysadzania pojedynczo, w grupach lub na kwiat cięty. (ważne 26)
Roślina dwuletnia. Łodygi wysokie, proste, kwiaty pełne. W drugim roku uprawy po przekwitnięciu, rośliny należy przyciąć tuż przy ziemi. Wymaga gleb przepuszczalnych, zasobnych w składniki pokarmowe. Zastosowanie: ogrody wiejskie, kwiat cięty. (ważne 27)
Bratek wielkokwiatowy kol.pomarańczowy 0,3g
Roślina dwuletnia o dużych wielobarwnych kwiatach. Kwiaty duże, jednobarwne. Wys.15-25 cm. Zastosowanie: na kwietniki, balkony i dekoracji wiosennej. (ważne 26)
Aksamitka rozpierzchła Laura 1g
Roślina jednoroczna. Kwiaty półpełne, czerwone z żółtym środkiem o śr. 5-6 cm. Wysokość roślin 20-30 cm. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i kwietniki, do obsadzenia balkonów. Stanowisko słoneczne lub półcień. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. (ważne 26)
Słonecznik ozdobny Sunset Orange 2g
Roślina jednoroczna o grubych sztywno wzniesionych łodygach. Koszyczki kwiatowe bardzo duże wielobarwne z ciemnym środkiem. Zastosowanie: do wysadzania pojedynczo, w grupach lub na kwiat cięty. (ważne 26)
Roślina jednoroczna o delikatnych i drobnych pachnących kwiatach zebranych w baldachogrona. Kwitnie VI-X. Wysokość roślin 10-15 cm. Stanowisko słoneczne. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, ogródki skalne. (ważne 26)